займ ван клик мани займ смс финанс
22-24 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». На виставці інноваційні досягнення представили 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії. КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» присвоєно Почесне звання «Лідер інновацій в освіті» та вручено відповідну нагороду.
04-06 серпня 2020 року відбулась Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Кращі освітянські здобутки на виставковому стенді «Освіта Дніпропетровщини» презентували 64 установи та заклади освіти області. За результатами рейтингового виставкового конкурсу Дніпровська академія неперервної отримала Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та у номінації «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в контексті STEM-освіти» нагороджена дипломом та золотою медаллю.
У лютому-березні 2020 року проходили обласні етапи Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». В номінації «Зарубіжна література» призові місця посіли: І місце – Доброгорська І.А. (м. Кривий Ріг), ІІ місце – Єршова С.В. (м. Нікополь), ІІІ місце – Іванова В.М. (Межівський район). В номінації «Історія» переможцями стали: І місце – Довганенко Р.О. (м. Дніпро), ІІ місце – Родіонов Д.М. (м. Кривий Ріг), ІІІ місце – Носов В.Ю. (м. Вільногірськ).
Підсумки обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2020». В номінації «Образотворче мистецтво» перемогу отримали: І місце – Процишина В.В. (м. Дніпро), ІІ місце – Легошина Ю.О. (м. Кривий Ріг), ІІІ місце – Шеремет О.В. (Солонянський район). В номінації «Початкова освіта» переможцями стали: І місце – Мельник Н.В. (м. Кам’янське), ІІ місце – Крушня М.М. (Межівський район), ІІІ місце – Велика Т.А. (м. Кривий Ріг). В номінації «Хімія» перемогу здобули: І місце – Шпилякова С.О. (м. Апостолове), ІІ місце – Рогожнікова О.В. (м. Дніпро), ІІІ місце – Лихопавло Н.Ю. (м. Кривий Ріг).
Міжнародна співпраця: Освітяни Дніпропетровщини у Польщі з навчальним візитом за темою «Управління освітою на місцевому рівні», який організовано Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування, Фондом міжнародної солідарності за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» (11-17 лютого 2018 року).
У 2019/2020 навчальному році пройшли обласні етапи 21 олімпіади з різних навчальних предметів. Абсолютними переможцями (І місце) стали: з української мови та літератури – 6 учнів, з історії – 8, з правознавства – 7, з англійської мови – 4, з астрономії – 5, з біології – 8, з географії – 11, з екології – 6, з економіки – 4 учні.
Також у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році І місце вибороли: з інформатики – 8 учнів, з інформаційних технологій – 4, з іспанської мови – 3, з математики – 13, з мови іврит та єврейської літератури – 3, з німецької мови – 3, з польської мови та літератури – 2 учні Дніпропетровщини.
Перші місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад у 2019/2020 навчальному році посіли: з російської мови та літератури – 7 учнів, з трудового навчання – 4, з фізики – 14, з французької мови – 4, з хімії – 11 учнів. Ми пишаємось вами та бажаємо подальших успіхів!
В Дніпровській академії неперервної освіти в рамках реалізації програми Служби старших експертів (Senior Experten Service – SES) з 18 лютого по 10 березня 2018 року працював провідний фахівець SES Ханс-Георг Штайфферт (Німеччина). Мета проекту – модернізація післядипломної освіти, залучення кращого досвіду освіти дорослих. Проект SES реалізується в рамках співпраці між торгово-промисловими палатами України і Німеччини і сприяє поширенню знань і досвіду по всьому світу.
Перебуваючи в Академії пан Х-Г.Штайфферт провів лекцію з досвіду організації післядипломної освіти в Німеччині. Також взяв участь у тренінгах, де ознайомив присутніх з особливостями управління закладами загальної середньої освіти в Німеччині; відвідав майстер-класи з петриківського розпису та з мультиплікації, заняття вчителів, які викладають предмет «Захист Вітчизни» тощо. На засіданні постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді німецький експерт мав можливість спостерігати за процесом прийняття управлінських рішень в освіті.

mongovua       oblrada       pedpressa       pedrada       ucoiao

doccu       nush       fingramotnost       osvita

slide1.png

slide2.png

slide3.png

slide4.png

slide5.png

slide6.png

slide7.png

slide8.png

slide9.png

slide10.png

slide11.png

slide12.png

slide13.png