Теоретико-презентаційний блок:
- Інформаційно-аналітична презентація «Про концептуальні засади створення системи роботи міського методичного кабінету при ДзГП Кам’янської міської ради, закладів загальної середньої освіти з творчо обдарованою учнівською молоддю та вихованцями закладів дошкільної та позашкільної освіти» (доповідач Луніченко Н.В., методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань).
- Освітянські арабески «Вихованці закладів дошкільної освіти та молодші школярі – талановиті учасники розбудови Нової української школи, майбутнього держави» (доповідачі Швайгерт Н.І., завідуюча дошкільного навчального закладу №3 «Планета дитинства», та Фортунатова М.О., практичний психолог навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня №25 «Волошка»).
- Професійні діалоги «Дні науки в школі як запорука охоплення максимальної кількості школярів пошуковою, дослідницькою та прикладною діяльністю» (доповідачі Жучек Я.П., заступник директора з науково-методичної роботи Технічного ліцею імені А.Лигуна, та Рева Н.В., директор НВК-гімназії №11).
- Медіастудія «Медіаосвіта, створення медійного простору в закладі освіти для розвитку творчого потенціалу дітей різних вікових категорій «Вплив медіасередовища на творчу самореалізацію обдарованих ліцеїстів, гімназистів» (доповідачі Бондаренко О.О., заступник директора з інформаційних технологій освітнього процесу НВО-ліцею НІТ, та Гурська В.М., заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №39).
Практичний блок:
- Захоплюючий ракурс «Інновації в освіті, інновації в житті». Лайфхаки для вчителів: науково-методичний супровід щодо роботи з творчо обдарованими учнями. Активні форми, алгоритми, технологічні картки для спостереження та вивчення поставленої проблеми (доповідач Андрушко І.А., заступник директора з науково-методичної роботи НВК – академічного ліцею №15).
- Позашкільний дивертисмент «Участь молоді в гуртковій роботі шкіл, позашкільних навчальних закладів освіти: досягнення, успіхи, плани» (доповідачі Заіка Н.І., методист методичного кабінету, Куриненко С.В., вчитель трудового навчання ліцею №13, та Розумна В.М., заступник директора позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва»).
- Від шкільних досліджень до президентських премій. Підведення підсумків:дайджест-випуск теленовин з семінару – продукт учнів-журналістів гімназії №39.
Керівник семінару Світлана Майданенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри публічного управління та права факультету менеджменту та освітніх інновацій академії, надала детальний аналіз заходу, відмітила високий рівень професіоналізму тих педагогічних працівників, які представляли місто Кам’янське. Також із словами вдячності звернулись до кам’янчан колеги з інших регіонів області, виставили високу оцінку побаченому, почутому та створеному під час майстер-класів. Оцінки виставлялись присутніми і в он-лайн режимі в смартфонах, на спеціальній платформі одразу було видно реакцію присутніх на кожен етап семінару.