- Деталі
- Перегляди: 27
27 квітня 2025 року проводиться XIІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління в освіті», яка проходитиме на базі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Співорганізатори конференції заклади вищої освіти країн ЄС та України, до їх числа входить комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради».
До участі у міжнародній науково-практичній конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, викладачі та студенти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ.
- Деталі
- Перегляди: 80
Яким чином психологія впливає на успішність вивчення іноземної мови? Чому методика без розуміння психологічних аспектів не працює? Як зробити навчання мотивуючим і комфортним? Ці та інші питання стали ключовими на обласній конференції «Психологія навчання іноземним мовам», яка зібрала 270 учасників – викладачів, науковців, методистів та вчителів-практиків. До події доєдналися навіть студенти Дніпровської академії неперервної освіти, що засвідчує актуальність теми для майбутніх педагогів. Модератором заходу стала Любов Калита, методист навчально-методичної лабораторії вивчення базових дисциплін.
- Деталі
- Перегляди: 67
3-4 квітня 2025 року в місті Кременець відбулися «Кременецькі педагогічні читання» з міжнародною участю. Захід традиційно об'єднує науковців, педагогів-практиків та здобувачів освіти з різних куточків України та зарубіжжя. Кафедра загальної та спеціальної педагогіки Дніпровської академії неперервної освіти виступила співорганізатором заходу. Учасники заходу обговорювали актуальні питання професійного зростання педагога в умовах трансформації освіти, впровадження інновацій, реалізації ідей НУШ.
- Деталі
- Перегляди: 313
28 лютого 2025 року на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистість та освіта в умовах сучасних соціокультурних викликів: ціннісно-світоглядні та науково-методичні аспекти». Співорганізаторами стали Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Харківський національний педагогічний університет Імені Г. С. Сковороди, Інститут археології та антропології Національної академії наук Азербайджану, Університет Біледжика Шейха Едебалі (Туреччина), Казахський національний педагогічний університет (Казахстан).
- Деталі
- Перегляди: 225
4 березня 2025 року кафедра загальної та спеціальної педагогіки Дніпровської академії неперервної освіти провела регіональний навчально-методичний семінар для супервізорів у сфері загальної середньої освіти.
Захід був присвячений актуальним питанням організації супервізій у 2025 році та став важливою платформою для професійного обговорення та обміну досвідом.
- Деталі
- Перегляди: 167
27-28 лютого 2025 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми розвитку професійних компетентностей вчителів математичної, природничої та технологічної освітніх галузей». У конференції взяли участь понад 90 науковців та вчителів України. Організовано конференцію з боку Академії кафедрою математичної, природничої та технологічної освіти у співпраці з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького, Сумським державним педагогічним університетом, Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, Криворізьким державним педагогічним університетом.
- Деталі
- Перегляди: 473
Шановні колеги, освітяни, науковці та всі зацікавлені в інноваціях у сфері освіти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Освітня робототехніка та штучний інтелект»
Коли? 17-18 квітня 2025 року
Де? Онлайн, Дніпро Приєднуйтесь до конференції, де ми: обговоримо новітні досягнення в освітній робототехніці та ШІ поділимося досвідом дізнаємося про найактуальніші тренди цифрової освіти Хто може взяти участь? Науковці, освітяни, представники IT-компаній, дослідники, студенти, учні, роботодавці та всі, хто цікавиться розвитком технологій у сфері освіти!
Реєстрація відкрита до 10 квітня 2025 року!
- Деталі
- Перегляди: 162
26 лютого 2025 року кафедра загальної та спеціальної педагогіки провела обласний науково-практичний семінар на тему: «Розвиток і удосконалення компетентностей педагогів щодо комунікації зі здобувачами освіти з РАС».
Модератори заходу: Ірина Мойсеєнко, доцент кафедри, доктор філософії; Оксана Базилевська, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук.
Семінар мав на меті сприяти підвищенню професійної компетентності педагогів у сфері комунікації з дітьми, які мають розлади аутистичного спектра (РАС). Програма заходу включала розгляд актуальних питань, зокрема: особливості комунікації дітей з РАС; ефективні методики взаємодії з ними; практичні інструменти для покращення спілкування та навчального процесу.