- Деталі
- Перегляди: 76
16 по 20 грудня 2024 року комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради проводить «Тиждень Франції в Україні». В закладах освіти Дніпропетровської області організовано та проведено різноманітні заходи, офлайн та онлайн. Протягом тижня всі бажаючі мають змогу долучитися до свята через мережі: Instagram, Viber, Facebook, U’tube online – конференціях та на сайті Академії.
https://youtube.com/shorts/CKt3e52YuQM?feature=share
Тиждень Франції в Україні – це чудова ініціатива для популяризації французької мови та культури. Заплановані заходи мають привернути увагу до цих аспектів, показати їхню багатогранність та привабливість для українців. Зміцнення культурних зв’язків між Україною та Францією.
- Деталі
- Перегляди: 80
17 грудня 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти відбулася конференція на тему «Сучасні педагогічні технології на уроках іноземної мови в Новій українській школі». Модератори заходу – Анна Кирпа, доцент кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Любов Калита, методист навчально-методичної лабораторії вивчення базових дисциплін, – об’єднали освітян, методистів та вчителів іноземних мов, які прагнуть крокувати в ногу з часом та впроваджувати інноваційні методики навчання у своїй професійній діяльності.
- Деталі
- Перегляди: 80
Учителі французької мови, учні та всі, хто любить Францію! КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» запрошує вас на Тиждень Франції в Україні! Підготували для вас багато цікавого! Слідкуйте за нашими оновленнями та оголошеннями у фейсбуці Академії. Не забувайте вподобайкнути!
Рrofesseurs de français, étudiants et tous les amoureux de la France! KZVO "Académie de formation continue de Dniprov", Conseil régional de Dnipropetrovsk invite à la Semaine de la France en Ukraine! De nombreuses surprises vous attendent ! Suivez nos actualités sur Facebook et likez!
План заходів 16-22.12.2024.pdf | 418 Кб |
- Деталі
- Перегляди: 77
8 листопада 2024 року в онлайн форматі проведено обласний онлайн вебінар «Методичну студію з питань поширення кращих педагогічних практик за результатами фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024» в номінації «Педагогічні інновації мистецької освітньої галузі».
- Деталі
- Перегляди: 97
13 листопада 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти проведена конференція «Педагогічні інновації у викладанні іноземних мов» у
контексті щорічного фестивалю педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro-2024». Конференція стала підсумком тривалої роботи освітян, спрямованої на пошук і реалізацію інноваційних підходів у навчальному процесі. На заході свої здобутки представили переможці конкурсу секції для вчителів іноземних мов, які продемонстрували сучасні методики, що втілюють компетентнісно-орієнтований підхід і сприяють розкриттю творчого потенціалу учнів.
- Деталі
- Перегляди: 163
28 жовтня 2024 року в Комунальному закладі вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» за результатами Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024» було проведено методичні студії на тему: «Справжній педагог повинен працювати на майбутнє…» (В. Сухомлинський): шляхи подолання освітніх утрат на уроках української мови та літератури».
Під час заходу переможці та учасники Фестивалю ділилися власним досвідом, новими педагогічними ідеями, технологіями, інноваційними методами та прийомами роботи, а також особливостями сучасних науково-теоретичних моделей тощо.
Щиро дякуємо за участь конкурсантам, а також тим колегам, чиї методичні матеріали отримали найвищу оцінку, зокрема: Висоцькій Тетяні Вікторівні, учителю української мови та літератури, зарубіжної літератури Комунального закладу «Ліцей №6 Покровської міської ради Дніпропетровської області»; Левченко Світлані Анатоліївні, учителю української мови та літератури філії Радіонівської гімназії Лозуватського ліцею ім. Т. Г. Шевченка Лозуватської сільської ради; Маткобожик Вікторії Миколаївні, учителю української мови та літератури Криворізької гімназії №114 Криворізької міської ради; Зіненко Марині Володимирівні, учителю української мови і літератури Комунального закладу освіти «Покровський ліцей» Покровської селищної ради Синельниківського району; Лісовець Альоні Віталіївні, учителю української мови та літератури Комунального закладу «Спеціальна школа «Гармонія» Камʼянської міської ради; Тараненко Альоні Володимирівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «ДАНО» ДОР» (модератор науково-методичного заходу).
З матеріалами спікерів можна ознайомитися за покликанням
https://drive.google.com/drive/folders/1Y0EqynFBeH4UtRTV9XiIMrwjwvVAHbD8?usp=sharing
У перший день осінніх канікул бажаємо кожному відновити енергетичний запас, творчі й фізичні сили для наступних перемог. До зустрічі!
- Деталі
- Перегляди: 233
Концептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти узгоджуються з положеннями таких нормативно-правових актів: Законів України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності»; «Про освіту»; «Про повну загальну середню освіту»; «Про вищу освіту»; «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освіти та якості навчальної літератури»; Постанови Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про використання політичним режимом російської федерації ідеології рашизму, засудження засад і практик рашизму як тоталітарних і людиноненависницьких»;
- Деталі
- Перегляди: 366
14 червня 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти відбулась методична студія за темою педагогічних розвідок «Практичні підходи до подолання освітніх втрат на уроках мовно-літературної освітньої галузі», під час якої спікери поділились власним педагогічним досвідом із застосування методик, вправ, інноваційних технік, що впливають на якість вивчення матеріалу на уроках української мови, літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу української й зарубіжної літератур та розвитку індивідуальних мовленнєвих компетентностей.