- Деталі
- Перегляди: 17
У рамках професійного розвитку педагогів Дніпровська академія неперервної освіти разом з видавництвом «Ранок» 14 та 21 квітня 2025 року провели вебінари, присвячені використанню штучного інтелекту у викладанні іноземних мов та впровадження інтерактивних технологій на уроках іноземної мови. Захід зібрав зацікавлених освітян, які прагнуть іти в ногу з часом та урізноманітнити навчальний процес сучасними технологіями.
Учасники ознайомилися з низкою застосунків ШІ, що можуть стати у пригоді на різних етапах уроку – від планування до оцінювання. Зокрема, йшлося про сервіси для генерації текстів, створення інтерактивних вправ, перевірки граматики, адаптації матеріалів до рівня учнів, а також – про голосових асистентів та інструменти для моделювання діалогів. Окрема увага була приділена етичним аспектам: як зберігати баланс між допомогою ШІ та
розвитком автономії учнів.
- Деталі
- Перегляди: 159
16 по 20 грудня 2024 року комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради проводить «Тиждень Франції в Україні». В закладах освіти Дніпропетровської області організовано та проведено різноманітні заходи, офлайн та онлайн. Протягом тижня всі бажаючі мають змогу долучитися до свята через мережі: Instagram, Viber, Facebook, U’tube online – конференціях та на сайті Академії.
https://youtube.com/shorts/CKt3e52YuQM?feature=share
Тиждень Франції в Україні – це чудова ініціатива для популяризації французької мови та культури. Заплановані заходи мають привернути увагу до цих аспектів, показати їхню багатогранність та привабливість для українців. Зміцнення культурних зв’язків між Україною та Францією.
- Деталі
- Перегляди: 154
17 грудня 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти відбулася конференція на тему «Сучасні педагогічні технології на уроках іноземної мови в Новій українській школі». Модератори заходу – Анна Кирпа, доцент кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Любов Калита, методист навчально-методичної лабораторії вивчення базових дисциплін, – об’єднали освітян, методистів та вчителів іноземних мов, які прагнуть крокувати в ногу з часом та впроваджувати інноваційні методики навчання у своїй професійній діяльності.
- Деталі
- Перегляди: 185
Учителі французької мови, учні та всі, хто любить Францію! КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» запрошує вас на Тиждень Франції в Україні! Підготували для вас багато цікавого! Слідкуйте за нашими оновленнями та оголошеннями у фейсбуці Академії. Не забувайте вподобайкнути!
Рrofesseurs de français, étudiants et tous les amoureux de la France! KZVO "Académie de formation continue de Dniprov", Conseil régional de Dnipropetrovsk invite à la Semaine de la France en Ukraine! De nombreuses surprises vous attendent ! Suivez nos actualités sur Facebook et likez!
![]() | 418 Кб |
- Деталі
- Перегляди: 164
8 листопада 2024 року в онлайн форматі проведено обласний онлайн вебінар «Методичну студію з питань поширення кращих педагогічних практик за результатами фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024» в номінації «Педагогічні інновації мистецької освітньої галузі».
- Деталі
- Перегляди: 194
13 листопада 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти проведена конференція «Педагогічні інновації у викладанні іноземних мов» у
контексті щорічного фестивалю педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro-2024». Конференція стала підсумком тривалої роботи освітян, спрямованої на пошук і реалізацію інноваційних підходів у навчальному процесі. На заході свої здобутки представили переможці конкурсу секції для вчителів іноземних мов, які продемонстрували сучасні методики, що втілюють компетентнісно-орієнтований підхід і сприяють розкриттю творчого потенціалу учнів.
- Деталі
- Перегляди: 233
28 жовтня 2024 року в Комунальному закладі вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» за результатами Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024» було проведено методичні студії на тему: «Справжній педагог повинен працювати на майбутнє…» (В. Сухомлинський): шляхи подолання освітніх утрат на уроках української мови та літератури».
Під час заходу переможці та учасники Фестивалю ділилися власним досвідом, новими педагогічними ідеями, технологіями, інноваційними методами та прийомами роботи, а також особливостями сучасних науково-теоретичних моделей тощо.
Щиро дякуємо за участь конкурсантам, а також тим колегам, чиї методичні матеріали отримали найвищу оцінку, зокрема: Висоцькій Тетяні Вікторівні, учителю української мови та літератури, зарубіжної літератури Комунального закладу «Ліцей №6 Покровської міської ради Дніпропетровської області»; Левченко Світлані Анатоліївні, учителю української мови та літератури філії Радіонівської гімназії Лозуватського ліцею ім. Т. Г. Шевченка Лозуватської сільської ради; Маткобожик Вікторії Миколаївні, учителю української мови та літератури Криворізької гімназії №114 Криворізької міської ради; Зіненко Марині Володимирівні, учителю української мови і літератури Комунального закладу освіти «Покровський ліцей» Покровської селищної ради Синельниківського району; Лісовець Альоні Віталіївні, учителю української мови та літератури Комунального закладу «Спеціальна школа «Гармонія» Камʼянської міської ради; Тараненко Альоні Володимирівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «ДАНО» ДОР» (модератор науково-методичного заходу).
З матеріалами спікерів можна ознайомитися за покликанням
https://drive.google.com/drive/folders/1Y0EqynFBeH4UtRTV9XiIMrwjwvVAHbD8?usp=sharing
У перший день осінніх канікул бажаємо кожному відновити енергетичний запас, творчі й фізичні сили для наступних перемог. До зустрічі!
- Деталі
- Перегляди: 311
Концептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти узгоджуються з положеннями таких нормативно-правових актів: Законів України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності»; «Про освіту»; «Про повну загальну середню освіту»; «Про вищу освіту»; «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освіти та якості навчальної літератури»; Постанови Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про використання політичним режимом російської федерації ідеології рашизму, засудження засад і практик рашизму як тоталітарних і людиноненависницьких»;