- Деталі
- Перегляди: 37
13 листопада 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти проведена конференція «Педагогічні інновації у викладанні іноземних мов» у
контексті щорічного фестивалю педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro-2024». Конференція стала підсумком тривалої роботи освітян, спрямованої на пошук і реалізацію інноваційних підходів у навчальному процесі. На заході свої здобутки представили переможці конкурсу секції для вчителів іноземних мов, які продемонстрували сучасні методики, що втілюють компетентнісно-орієнтований підхід і сприяють розкриттю творчого потенціалу учнів.
- Деталі
- Перегляди: 113
28 жовтня 2024 року в Комунальному закладі вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» за результатами Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024» було проведено методичні студії на тему: «Справжній педагог повинен працювати на майбутнє…» (В. Сухомлинський): шляхи подолання освітніх утрат на уроках української мови та літератури».
Під час заходу переможці та учасники Фестивалю ділилися власним досвідом, новими педагогічними ідеями, технологіями, інноваційними методами та прийомами роботи, а також особливостями сучасних науково-теоретичних моделей тощо.
Щиро дякуємо за участь конкурсантам, а також тим колегам, чиї методичні матеріали отримали найвищу оцінку, зокрема: Висоцькій Тетяні Вікторівні, учителю української мови та літератури, зарубіжної літератури Комунального закладу «Ліцей №6 Покровської міської ради Дніпропетровської області»; Левченко Світлані Анатоліївні, учителю української мови та літератури філії Радіонівської гімназії Лозуватського ліцею ім. Т. Г. Шевченка Лозуватської сільської ради; Маткобожик Вікторії Миколаївні, учителю української мови та літератури Криворізької гімназії №114 Криворізької міської ради; Зіненко Марині Володимирівні, учителю української мови і літератури Комунального закладу освіти «Покровський ліцей» Покровської селищної ради Синельниківського району; Лісовець Альоні Віталіївні, учителю української мови та літератури Комунального закладу «Спеціальна школа «Гармонія» Камʼянської міської ради; Тараненко Альоні Володимирівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «ДАНО» ДОР» (модератор науково-методичного заходу).
З матеріалами спікерів можна ознайомитися за покликанням
https://drive.google.com/drive/folders/1Y0EqynFBeH4UtRTV9XiIMrwjwvVAHbD8?usp=sharing
У перший день осінніх канікул бажаємо кожному відновити енергетичний запас, творчі й фізичні сили для наступних перемог. До зустрічі!
- Деталі
- Перегляди: 195
Концептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти узгоджуються з положеннями таких нормативно-правових актів: Законів України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності»; «Про освіту»; «Про повну загальну середню освіту»; «Про вищу освіту»; «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освіти та якості навчальної літератури»; Постанови Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про використання політичним режимом російської федерації ідеології рашизму, засудження засад і практик рашизму як тоталітарних і людиноненависницьких»;
- Деталі
- Перегляди: 278
14 червня 2024 року в Дніпровській академії неперервної освіти відбулась методична студія за темою педагогічних розвідок «Практичні підходи до подолання освітніх втрат на уроках мовно-літературної освітньої галузі», під час якої спікери поділились власним педагогічним досвідом із застосування методик, вправ, інноваційних технік, що впливають на якість вивчення матеріалу на уроках української мови, літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу української й зарубіжної літератур та розвитку індивідуальних мовленнєвих компетентностей.
- Деталі
- Перегляди: 205
Перший тиждень літа 2024 року виявися дуже гарячим для вчителів Дніпропетровської області! І не тільки тому, що спека досягла відмітки 30+ градусів, але й тому, що стартували Червневі методичні студії – 2024.
З 3 по 6 червня в Дніпровській академії неперервної освіти кафедра соціально-гуманітарної освіти (Анна Кирпа, доцент) та навчально-методична лабораторія вивчення базових дисциплін (Любов Калита, методист) гостинно приймали вчителів іноземних мов під час серії вебінарів «Педагогічні інновації на уроках іноземних мов в умовах НУШ». Незважаючи на виклики сьогодення 232 вчителі закладів загальної середньої освіти усіх громад області долучилися до червневих студій польської, французької, німецької та англійської мов.
- Деталі
- Перегляди: 207
Завершився навчальний рік, а разом з ним прийшов час для підведення підсумків. Саме з цією метою 12 червня 2024 року у методичній онлайн-студії КЗВО «ДАНО» ДОР» зібрались разом вчителі історії Дніпропетровщини. В освітянській студії «Професійні діалоги вчителів історії» її учасники обмінювалась думками з найбільш затребуваних методичних питань у викладанні шкільних предметів громадянського та історичного спрямування, які вони визначили в кінці навчального року.
- Деталі
- Перегляди: 246
4 червня 2024 року відбулась червнева методична студія для вчителів етики та інших курсів морального спрямування «Актуальні проблеми та перспективи викладання етики та інших курсів морального спрямування в закладах освіти в умовах НУШ», в роботі якої прийняли участь науковці, методисти та вчителі курсів морального спрямування.
- Деталі
- Перегляди: 302
У квітні-травні 2024 року проходила очно-дистанційна третя Весняна сесія курсів підвищення кваліфікації для вчителів історії та громадянської освіти (Команда UA), вона була зорієнтована на професійний розвиток вчителів на тему: «Пропаганда (в) історії» загальним обсягом накопичувальних навчальних годин: дистанційно – 29, очно – 12. Цей захід проводився у межах спільного проєкту із DVV International Ukraine «Інструментарій для критичного викладання історії».