В Україні вже 1025 організацій, закладів освіти та бібліотек висловили свою офіційну підтримку! Цю акцію підтримали і в Дніпровській академії неперервної освіти.
Так 4 лютого 2020 року на базі навчально-методичної лабораторії здоров’язберігаючих технологій І.М.Кобзєвою та О.Є.Бєлєніннік було проведено авторські тренінгові заняття «Безпека онлайн» для психолого-педагогічних працівників закладів освіти області. Учасниці тренінгу дізналися як не стати жертвою кібербулінгу, що робити, якщо вас намагаються цькувати та принижувати в соцмережах, чи варто залишати особисту інформацію про себе та закачувати фото на сторінках у соціальних мережах і групах, до яких наслідків призводять подібні дії.Учасниці набули нові практичні знання щодо проведення п'яти інтерактивних занять з підлітками щодо безпеки в інтернетпросторі.
7 то 10 лютого 2020 року на запрошення керівництва Придніпровської академії будівництва та архітектури було проведено інтерактивні заняття за темою «Секстинг, спокушання онлайн – як не потрапити на гачок кривдника», метою яких є ознайомлення молоді з особливостями безпечної поведінки в інтимному спілкуванні онлайн. Студентська молодь знаходила «+» та «-» Інтернету, дізнавалась що таке секстинг, спокушання онлайн, переглянули відеоматеріали «Історія Юльки» та «Історія Матеуша».
Дуже цікавим виявилась робота в групах: дівчата мали відповісти на запитання «Що спонукає відправити свої приватні фото?», хлопці мали відповісти на запитання «Що спонукає їх просити дівчину надіслати приватні фото?».
Також на початку заняття студенти разом робили селфі, а потім мали завдання пройти тест «Білборду».
Ми всі є потенційними мішенями Інтернету, і саме тому ми повинні набути навичок кібербезпеки для захисту себе, своєї родини та інформаційного середовища.