[sigplus] Critical error: Image gallery folder 26022020_2 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.
{gallery}26022020_2{/gallery}19 лютого 2020 року Дніпровська академія неперервної освіти спільно з КЗ «Слобожанський НВК№1 «Загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» провели обласний семінар-практикум «Шляхи реалізації основних положень «Концепції Нової української школи» в шкільній географічній освіті».
У заході брали участь близько 30 вчителів географії та економіки області, які наразі були слухачами курсів підвищення кваліфікації, з метою ознайомлення з досвідом роботи педагогів школи в умовах реформування шкільної освіти, обміну досвіду роботи вчителів географії, удосконалення педагогічної діяльності щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, реалізації наскрізних змістових ліній у шкільній географічній освіті.
У рамках семінару була проведена презентаційна екскурсія освітніми локаціями НВК, зокрема дендрологічним парком чотирьох стихій, зимовою оранжереєю, станцією роздільного сортування побутових відходів, станцією створення біогумусу за допомогою компостера. Учасники семінару мали змогу взяти участь у навчальному квесті та прослухати лекцію з теми «Роль і місце натуральних демонстраційних об’єктів у формуванні природничо-наукової картини світу», з якою виступив В.І.Кудирко, кандидат географічних наук. Педагоги школи презентували практичну реалізацію «Екологічної безпеки та сталого розвитку» через соціально-екологічний проект «Сортування вторинної сировини» та продемонстрували позакласний захід «Інтелектуальна гра «Географічний Олімп». Вчителі відвідали майстер-клас «Розвиток ключових компетентностей на уроках географії засобами інноваційних педагогічних технологій».
На семінарі також було розглянуто питання якісного навчально-методичного забезпечення викладання географії, зокрема, яким має бути сучасний підручник. Перед слухачами виступила Г.О.Лисичарова, кандидат педагогічних наук, авторка підручників географії для 7, 10 та 11 класів.
Підведення підсумків було організовано у формі вільного мікрофону, де всі педагоги мали змогу обговорити актуальні питання сучасної географічної освіти.
Висловлюємо подяку за співорганізацію та участь у семінарі директору школи С.В.Голендяєвій та вчителям географії З.І.Ліцуковій та В.І.Половець.