Мета семінару: презентація інноваційної діяльності школи еколого-економічного профілю; ознайомлення з системою дослідно-експериментальної роботи обласного рівня «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» (локальна тема: «Інтегрування еколого-економічної освіти у навчально-виховний процес»); представлення елементів педагогічної майстерності вчителів школи.
Для гостей семінару був організований огляд інноваційно-методичних матеріалів школи еколого-економічного профілю з випереджаючої освіти для сталого розвитку; фотовиставка «Добро в твоєму серці»; виставка дитячих робіт з вторинної сировини.
Директор школи Хмеленко Л.В. у своїй доповіді розповіла про інновації в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом. Заступник директора Данюшина Л.М. поділилась досвідом роботи школи щодо створення умов для розвитку екологічної освіти учнів.
Під час семінару його учасники мали можливість бути присутніми на таких уроках:
- Урок-експедиційне дослідження з природознавства «Вода на Землі та її властивості» в 5-Г класі / Вчитель природознавства Біла Наталія Володимирівна;
- Урок екології-захист учнівських проектів «Види транспорту та їх вплив на навколишнє середовище» в 10 класі / Вчитель біології Петлюра Галина Василівна;
- Урок-кейс «Еверест сміття планети» в 11-А класі / Вчитель хімії Савенко Ірина Володимирівна;
- Засідання пошуково-дослідниць-кого товариства учнів «Ерудит», під час якого діти представили свої роботи;
- Тренінг еколого-економічної служби школи «Шлях до чистого довкілля» / Керівник служби зміцнення здоров’я Лоянова Зоя Миколаївна;
- Круглий стіл учасників семінару-практикуму «Інтеграція екологічної складової в шкільну освіту» / Керівник гуртка «Дебати» Ніколаєва Катерина Сергіївна, члени метод ради.
Щиро дякуємо директору школи Хмиленко Людмилі Вікторівні, заступнику директора Данюшиній Людмилі Миколаївні, педагогічному колективу школи і учням за співпрацю та поширення практичного досвіду впровадження наскрізного екологічного навчання і виховання.