- Деталі
- Перегляди: 2300
Традиційні серпневі наради для керівників методичних служб цього річ проходитимуть під гаслом «Нова українська школа. Науково-методичний супровід впровадження реформ».
27 серпня 2019 року відбудуться наради у формі вебінарів для:
- керівників методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, методистів;
- керівників методичних об’єднань вчителів історії права та суспільних дисциплін;
- керівників методичних об’єднань шкільних бібліотекарів, методистів, відповідальні за діяльність шкільних бібліотек;
- керівників методичних об’єднань вчителів російської мови та літератури, світової літератури;
28 серпня наради проходитимуть також у формі вебінарів для:
- керівників методичних об’єднань та вчителів англійської мови;
- керівників методичних об’єднань та вчителів німецької та французької мов;
- керівників методичних об’єднань вчителів інформатики;
- керівників методичних об’єднань, керівників закладів загальної середньої освіти;
- фахівців інклюзивно-ресурсних центрів;
- заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів, вчителів фізичної культури, основ здоров’я, предмету «Захист Вітчизни», образотворчого мистецтва, вихователів груп подовженого дня, педагогів закладів позашкільної освіти.
3 вересня проходитиме навчально-методичний семінар для практичних психологів, соціальних педагогів «Сучасні особливості соціалізації школярів. Психологічна служба системи освіти в умовах впровадження реформ».
5 вересня відбудеться методична конференція для керівників методичних служб, установ області, відповідальних за організацію методичної роботи в містах, районах, об’єднаних територіальних громадах «Науково-методичний супровід впровадження освітніх реформ».
11 вересня проходитиме навчально-методичний семінар для керівників методичних об’єднань вчителів математики «Математична освіта Придніпров’я: проблеми і перспективи».
Більш детальна інформація міститься у вкладенні.
Регламент серпневих нарад.pdf | 83 Кб |
- Деталі
- Перегляди: 1560
В українській системі освіти триває процес змін. Компетентнісний та особистісно орієнтований підходи становлять основу сучасної шкільної філології. Пошуком та впровадженням форм і методів компетентнісного навчання був насичений минулий навчальний рік, продовжиться відповідна робота і у 2019-2020 навчальному році.
Минулорічні успіхи вчителів філологів нашої області можна назвати приємними, але і системними та сталими.
Рівень зацікавленості, обізнаності, професіоналізму вчителів російської мови, літератури. зарубіжної літератури демонструє щорічний Майстерfest. Кожному вчителеві, який шукає шляхи роботи, що відповідають часу, на цих зустрічах можна знайти для себе матеріал. Презентації виступів та розробки розміщені на сайті dano.dp.ua на сторінці «Російська мова та зарубіжна література».
- Деталі
- Перегляди: 3552
Сергієнко А.А. Траєкторія реалізації сучасної шкільної мовно-літературної освіти, розширення професійної компетентності учителів української мови і літератури (методичні рекомендації щодо викладання української мови і літератури у новому 2018/2019 навчальному році).
Зміни, які відбуваються уже зараз у початковій школі, не можуть не торкнутися основної та старшої школи. Хоча новий Державний стандарт середньої освіти набуде чинності з 2022 року, уже зараз ми відслідковуємо переваги Нової української школи, розуміємо, що основою змін є дитиноцентрична освіта, і завдання вчителя – створити умови для розвитку персонально кожної дитини. Як це робитиме конкретний учитель, залежить від фахової майстерності, креативності, компетентності педагога. Тож сьогодні зусилля державних освітніх установ, вищих навчальних закладів, навіть громадських організацій спрямовані на зорієнтованість учителів на нові підходи, методи, технології, опанування нестандартними шляхами вирішення мовно-літературних питань.
Ми бачимо, що у новій школі суттєво змінюється роль педагога. Сучасний шкільний учитель зацікавлений в оволодінні новітніми методиками викладання, здатен реалізовувати педагогіку партнерства, продуктивні технології та методику розвитку критичного мислення. Адже для сучасних дітей учитель уже не є єдиним джерелом знань – потрібну інформацію можна знайти і в книгах, і в Інтернеті. Втім, саме у цих умовах підсилюється роль учителя як партнера, який здатен оцінити творчі здібності, прагнення і бажання школярів відповідно до вікових особливостей.
- Деталі
- Перегляди: 1654
Матеріали заходу додаються.
- Деталі
- Перегляди: 1550
22 серпня 2018 року в комунальному закладі вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулась серпнева конференція для керівників методичних служб за темою «Нова українська школа на Дніпропетровщині. Будуємо модель методичного супроводу та співпраці».
Окрім підсумків роботи за минулий навчальний рік та визначення пріоритетних напрямів роботи на новий 2018/2019 навчальний рік, керівниками структурних підрозділів академії було представлено основні напрями роботи факультетів, кафедр; оновлений зміст роботи наукового, методичного та навчального спрямування.
З презентаційними матеріалами конференції можна ознайомитись у вкладенні.
- Деталі
- Перегляди: 2721
22 серпня 2018 року з 13:00 до 15:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти (ауд. 410). Відбулась серпнева нарада у формі вебінару для керівників методичних об’єднань та вчителів математики. Тема вебінару «Головні тенденції розвитку системи математичної освіти в сучасних умовах». Відповідальна – Добрянська Олена Миколаївна, завідувач навчально-методичною лабораторією природничо-математичних дисциплін. Відповідальний за технічний супровід – Дзіговський Михайло Сергійович, науковий співробітник науково-дослідного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання. Посилання на вебінар –http://connect.dp.ua/webinar7/. Посилання на Youtube-канал – https://www.youtube.com/watch?v=5kERfaHIBBc .
Матеріали вебінару представлені у вкладенні.
- Деталі
- Перегляди: 3475
21 серпня 2018 року з 10:00 до 12:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти (ауд. 114) відбудеться серпнева нарада у формі вебінару для керівників методичних об’єднань, вчителів хімії, методистів. Тема вебінару «Особливості викладання хімії у новому навчальному році: традиції, інновації». Відповідальна – Зламанюк Людмила Михайлівна, доцент кафедри природничо-математичної освіти. Відповідальний за технічний супровід – Григоров Георгій Альбертович, доцент кафедри природничо-математичної освіти. Посилання на вебінар – http://connect.dp.ua/webinar2/
Матеріали вебінару представлені у вкладенні.
- Деталі
- Перегляди: 3329
21 серпня 2018 року з 13:00 до 15:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти (ауд. 410). відбудеться серпнева нарада у формі вебінару для керівників методичних об’єднань вчителів фізики. Тема «Практична реалізація стратегії розвитку інноваційної особистості в умовах стандартизації природничої освіти». Відповідальна – Потапова Тетяна Віталіївна, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти. Відповідальний за технічний супровід – Григоров Георгій Альбертович, доцент кафедри природничо-математичної освіти. Посилання на вебінар –http://connect.dp.ua/webinar7/
Матеріали вебінару представлені у вкладенні.
- Деталі
- Перегляди: 2669
22 серпня 2018 року з 13:00 до 15:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти (ауд. 302) відбудеться вебінар для керівників методичних об’єднань вчителів російської мови та літератури, світової літератури. Тема вебінару «Особливості викладання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури у 2018-2019 навчальному році». Відповідальна – Чубарова Марина Євгеніївна, методист навчально-методичної лабораторії соціально-гуманітарних дисциплін. Відповідальна за технічний супровід – Мотуз Тетяна Володимирівна старший викладач кафедри управління інформаційно-освітніми проектами. Посилання на вебінар http://connect.dp.ua/webinar4/
Матеріали представлені у вкладенні.
- Деталі
- Перегляди: 1881
30 серпня 2018 року з 10:00 до 13:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти проводитиметься серпнева нарада у формі засідання круглого столу для шкільних психологів. Тема круглого столу – «Роль шкільного психолога в Новій українській школі». Відповідальні – Пальм Галина Аркадіївна, завідувачка кафедри психології; Мушинський Віктор Петрович, керівник психологічної служби освіти Дніпропетровської області. Захід проходитиме в конференц-залі (3 поверх).
- Деталі
- Перегляди: 1889
28 серпня 2018 року з 10:00 до 12:00 год. в Дніпровській академії неперервної освіти проводитиметься серпнева нарада у формі вебінару для фахівців управлінь, відділів освіти, директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Тема вебінару – «Портрет сучасного менеджера освіти». Відповідальна – Мартиненко Ольга Миколаївна, завідуюча кафедрою освітнього менеджменту. Посилання на вебінар – http://connect.dp.ua/webinar1/ (ауд. 301.)
- Деталі
- Перегляди: 2121
23 серпня 2018 року в Дніпровській академії неперервної освіти проводитиметься ряд заходів – серпневих нарад, а саме:
- з 10:00 до 13:00 год. для вчителів англійської мови, методистів – навчально-методичний семінар за темою «Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи». Відповідальна – Ковтун Людмила Володимирівна, методист навчально-методичної лабораторії соціально-гуманітарних дисциплін. Відповідальний за технічний супровід – Голуб Олексій Юрійович, методист навчального відділу інформаційно-технічного забезпечення. Навчально-методичний семінар проходитиме в актовій залі (1 поверх);
- з 13:00 до 15:00 год. для керівників методичних об’єднань, вчителів, методистів закладів загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання – вебінар за темою «Реалізація державної політики у сфері реформування загальної та спеціальної середньої освіти». Відповідальна – Крупеніна Наталія Анатоліївна, завідуюча кафедрою загальної, спеціальної педагогіки, реабілітації та інклюзивної освіти. Відповідальний за технічний супровід – Дуднік Володимир Сергійович, начальник науково-дослідного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання. Посилання на вебінар http://connect.dp.ua/webinar1/ (ауд. 113).