Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» з метою налагодження міжнародної науково-освітньої співпраці уклав угоду з Університетом в Любляні (Filozofska fakulteta, University of Ljubljana) та Українською культурно-освітньою організацією «Рукавичка» (Республіка Словенія). Починаючи з 20 червня 2018 року вся практична робота проходить за ефективної підтримки Посольства України в Республіці Словенія (Надзвичайний і повноважений посол України Михайло Бродович).
У 2020 та 2021 році проведено ряд організаційних заходів із розвитку науково-освітньої співпраці з установами Республіки Словенії:
- по кафедрі соціально-гуманітарної освіти: 21.04.2020 р. та 21.04.2021 р. Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю за темою «Актуальні питання соціально-гуманітарної середньої та вищої освіти» (реєстрація в ДНУ «УкрІНТЕІ», посвідчення № 90 від 14.02.2020)/УДК 37.091.12:005.745+37.013.42) та 30.03.2020 р. Першу заочну міжвузівську наукову конференцію за темою «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук». За результатами підготовлено електронні збірники тез результатів досліджень науковців України та Республіки Словенія. Окреслений перелік наукових заходів заплановано і на новий навчальний період;
- по кафедрі освітнього менеджменту, державної політики та економіки: Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю за темою «Освітній менеджмент в контексті політичного та економічного розвитку держави»;
- 01.03.2020 р. завершився ІІ (Другий) Міжнародний конкурс дитячого малюнка на тему «Україна-Словенія: шляхи дружби очима дітей». Організатори конкурсу: Академія та Українська культурно-освітня організація «Рукавичка» (Словенія) (директор Мороз Ольга). У конкурсі приймали участь діти віком від 9 до 16 років, які проживають в Дніпропетровській та інших областях України, зарубіжжя. За результатами традиційного конкурсу було відзначено дипломами переможців та цінними подарунками у трьох номінаціях, грамотами відзначено усіх учасників творчого турніру;
- на жовтень 2020 року завершується підготовка електронного видання: Методичного посібника на допомогу учителю «#1932-1933: МИ ПАМЯТАЄМО…», серія «Учитель: advanced level» (УДК 94(477):341.485]”1932/1933’(072); Т 93; ISBN 978-617-95012-3-4), у підготовці якого прийняли участь науковці кафедри всесвітньої історії із Університету в Любляні та з закладів вищої освіти України, учителі, письменники Дніпропетровщини, працівники музеїв й бібліотекари.
В подальшому заплановано підготовку наукових монографій з питання трансформацій освітньої сфери суспільства й взаємний обмін науково-педагогічними працівниками та студентами за спеціальностями: загальна педагогіка і інклюзія, менеджмент, публічне адміністрування, психологія, початкова та дошкільна освіта. Проведено спільно з регіональним центром розвитку місцевого самоврядування ряд освітньо-просвітницьких заходів, які направлено на ознайомлення та практичне застосування досвіду роботи комунальних служб міста Любляни у поводженні із відходами і сміттям, благоустрою території населених пунктів та нові практики реалізації форми надання побутових послуг населенню громади в умовах децентралізації.
З метою подальшого розвитку міжнародної співпраці ректорат Академії проводить перемовини із партнерами Університету в Любляні про розширення співробітництва у сфері науково-педагогічної й освітньої діяльності із Факультетами: Педагогіки, Психології, Менеджменту й Публічне управління та адміністрування; закладами шкільної освіти столиці Республіки Словенії.