В рамках семінару пройшов круглий стіл-зустріч з головним редактором видавництва «Генеза» (м. Київ) Заблоцькою Наталією Володимирівною та зі співавтором програми «Мистецтво», автором підручників інтегрованого курсу «Мистецтво» для початкової, середньої та старшої школи – Гайдамакою Оленою Василівною на тему: «Інтегрований курс «Мистецтво»: зміст та технології». Учасникам семінару було презентовано авторський підхід до викладання мистецтва, відповідно, представлено особливості впровадження художньо-педагогічних технологій на уроках мистецтва, розглянуто специфіку формування загальнокультурної компетентності учнів в умовах Нової української школи.
Під час заходу, за сприяння комунального підприємства «Представництво Придніпров’я» ДОР та ГО «ЖІНКИ плюс», за участі фахівців Академії музики ім. М. Глінки та КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР», проведено семінар-тренінг «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини».
Учасники заходу з інтересом ознайомилися з доповіддю викладачів Академії музики ім. М. Глінки на тему: «Козацькі пісні Дніпропетровщини» та прослухали виступ студентського художнього колективу. Вельми цікавою була практична частина заходу за темою: «Петриківський декоративний розпис як феномен українського орнаментального народного мистецтва». Окрім інформації КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» щодо петриківського розпису та презентації роботи центру, майстрами підприємства було проведено захоплюючий майстер-клас. Усі без виключення учасники семінару, доторкнувшись до таїн народного ремесла, здійснили практичні кроки, власноруч відтворивши елементи Петриківського розпису. Важливим є й те, що отриманий на практико-зорієнтованому семінарі досвід буде безпремінно застосований вчителями у закладах освіти при спільній освітній діяльності з учнями та сприятиме збереженню й популяризації культурної спадщини Дніпропетровщини, включеної до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.