Пленарне засідання конференції відкрив завідувач кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор педагогічних наук, доцент Козловський Ю.М. Виступили: Ортинський В.Л., доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, директор Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка»; Jamshid Dehmeshki, Professor of the Faculty of Science, Engeineering and Computing, Kingston University, London. Topic: “Innovative apporoaches to trening at Kingston University”; Tomasz Wawrzynski, entrepreneur of EuroComCommerce Consulting, PhD at Kozminski Universitety, Warsaw. Temat: “Spoleczna odpowiedzialnosc biznesu w zarzadzaniu jakoscia ksztalcenia akademickiego w Polsce”; Смагін І.І., доктор педагогічних наук, доцент, ректор КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради» з темою: «Післядипломна освіта в Україні: стан та перспективи», науковець із Університету в Будапешті з темою: «Вища освіта в Угорщині: шляхи розвитку та перспективи».
Крім того пройшли засідання чотирьох секцій: Нова українська школа, Забезпечення якості професійно-технічної освіти, Вища освіта України, Інноваційні технології в освіті.
Кафедри Академії активно долучились до проведення науково-практичної та дослідницької діяльності у сфері освіти, як результат 5 науково-педагогічних і педагогічних працівників, керівник відділу освіти поділились своїми науково-дослідницькими результатами з різних питань. Безена І.М. окреслив результати за темою: «Управління шкільної освіти: сучасні пріоритети та стратегії України»; Великодна Є.М. – «Реалізація концепції нової української школи в контексті філософії освіти»; Добрянська О. – «Педагогічна взаємодія у процесі організування виховної роботи в студентській групі»; Сагуйченко В.В. – «Психологічна діагностика в роботі з тимчасовим дитячим колективом»; Шеремет М.О. – «Правова компетентність керівника закладу освіти у контексті загальноосвітніх тенденцій».
Учасникам конференції вручено сертифікати та збірник матеріалів IХ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління в освіті».
Крім політехніки та академії співорганізаторами конференції були заклади вищої освіти: Люблінська політехніка (Польща), Вища школа міжнародних відносин і суспільних комунікацій (Польща), Празький гуманітарно-технологічний інститут (Чехія), Мондрагонський університет (Іспанія), Університет Південної Чехії (Чехія), Політехнічний інститут Гуарди (Португалія), Університет в Аквілі (Італія), Празький інститут підвищення кваліфікації (Чехія), Університет Перуджи (Італія).
В ході проведених заходів досягнуто домовленість про залучення до наукових досліджень та заходів з питань «Нова українська школа: шляхи реалізації», створення робочої групи та громадського міжрегіонального об’єднання з питань реформи шкільної освіти, підготовки монографії та стажування.
Проведено робочі зустрічі у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти щодо планів у співпраці в освітній діяльності.