2-6 вересня 2019 року в НТУ «ХПІ» відбудеться XVI міжнародна конференція з практичної науки «HSCI’2019» (Hands-on Science). Вона вперше буде проходити в Україні, а хедлайнерами стануть фахівці в галузі STEM-освіти світового рівня. Тема 2019 року — «Інноваційна освіта в науці та техніці», яка охопить такі напрями, як фізика, хімія, географія, біологія, геологія, екологія, астрофізика, математика, робототехніка, соціологія, психологія, та інші. Мета — обмін новими педагогічними технологіями, досвідом в сфері популяризації інженерних та природничих наук. Стати слухачем конференції можуть вчителі, педагоги, методисти, популяризатори науки, а також всі охочі. За підсумками HSCI’2019 всі отримають сертифікати про участь (30 годин підвищення кваліфікації – 1 кредит ECTS).
Партнери конференції: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.
У програмі конференції:
- усні або стендові презентації;
- семінари та групові дискусії;
- демонстраційні сесії Hands-on експериментів;
- майстер-класи.
«HSCI’2019: Інноваційна освіта в науці та техніці» дозволить ознайомитися з новітніми світовими програмами у сфері STEM-освіти. Серед них — American Association of Physics Teachers (USA), Hands-on Science Network (Portugal with Worldwide Intervention).
Хедлайнерами HSCI’2019 будуть 25 популяризаторів науки і STEM-освіти з усього світу, серед основних — Почесний президент Американської асоціації вчителів фізики Крістофер Чіаверіна (США), доцент кафедри фізики НТУ «ХПІ» Ксенія Мінакова (Україна), Деніз Балмер (University College London, Велика Британія), Вілліан Стебникі (директор школи «Taller De Ciencia», Уругвай), Норіхіро Сугімото (Ada College of Education, Гана), Дана Мандікова і Зденек Дрозд (Charles University, Чеська Республіка), Хідеакі Ямагучі (Meijo University, Японія), президент спільноти Hands-on Science Network Мануель Філіп Коста (University of Minho, Португалія).
Відзначимо, що у всіх учасників буде необмежений доступ до усіх секцій конференції, кава-брейків, культурної програми, а за підсумками HSCI’2019 – отримання сертифіката про участь. Вчителі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації від КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.
Не проґавте свій шанс взяти участь у конференції у якості слухача та заповніть реєстраційну форму.
Facebook: https://www.facebook.com/hsci2019/
Web-site: http://www.hsci.info/hsci2019/
Програма конференції HSCI’2019: bit.ly/Program_HSCI2019
Організаційний внесок конференції учасника міжнародної конференції з педагогічної майстерності HSCI’2019: 500 грн.
При оформленні банківського переказу будьте люб'язні заповнити і підписати реєстраційну форму http://bit.ly/registration_payment_HSCI2019.
Копію підписаної форми відправте в Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут», оргкомітет HSIC’2019, електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Реквізити для оплати:
Отримувач: «Асоціація випускників НТУ «ХПІ».
Банківський рахунок: 26007924433811.
Банк-одержувач: АБ «Укргазбанк» Київ, Україна
МФО 320478 код ЄДРПОУ: 26450114.
Призначення платежу: Організаційний внесок конференції HSCI’2019 (укажіть повністю ПІБ учасника конференції).
Довідка:
Щорічна конференція HSCI була заснована в 2004 році навчальним співтовариством Hands-on Science Network, до якого входять освітяни, методисти, науковці різних країн. За час свого існування вона проходила в Словенії, Греції, Португалії, Бразилії, Індії, Туреччині, Словаччині, Чехії, Іспанії.
Навчальне співтовариство «Hands-on Science Network» (HSCI)працює над розвитком наукової освіти і наукової грамотності в суспільстві. HSCI охоплює широке коло учасників-вчителів — від дошкільної до «дорослої» освіти, а також керівників і методистів, академіків і дослідників практично з усіх галузей науки з різних країн світу. У відкритій, толерантній, дружній атмосфері учасники об’єднують досвід, зусилля для поліпшення і узагальнення наукової освіти. Розуміючи важливість науки, діяльність мережі спрямована на сталий розвиток суспільства, заохочення використання інноваційних практичних експериментальних підходів до науки, технологій, середовища викладання і навчання в школі.