- Деталі
- Перегляди: 2820
Кафедра освітнього менеджменту, державної політики та економіки є структурним підрозділом навчально-наукового інституту педагогіки і співпрацює з іншими структурними підрозділами Академії. Цілі, принципи та зміст діяльності кафедри відповідають Закону України «Про освіту» та суголосні з Концепцією Нової української школи.
Головна мета кафедри:
- оптимальне забезпечення неперервного професійного зростання менеджерів шкільної освіти та отримання ними необхідних знань в управлінні сучасними закладами освіти;
- підготовка фахівців вищого рівня у сфері освітнього менеджменту, здатних ефективновиконувати професійну управлінську діяльність та забезпечувати розвиток вітчизняної освіти на рівні європейських та світових стандартів.
- Науково-дослідна робота кафедри спрямована на вивчення актуальних проблем сучасного освітнього менеджменту. Основна тема дослідження: «Науково-практичні засади освітнього менеджменту».
Пріоритетні напрями у роботі кафедри:
- Максимальне задоволення потреб сучасного суспільства, Української держави в підготовці високопрофесійних менеджерів освіти, які володіють ґрунтовними знаннями та професійними компетенціями в управлінні закладами освіти (підготовка осіб другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність 073 «Менеджмент», спеціалізації «Освітній менеджмент»)
- Створення системи неперервної освіти керівних кадрів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області на засадах цілісності та послідовності.
- Забезпечення сприятливих умов для постійного підвищення професійної компетентності менеджерів освіти, безперервного розвитку потенціалу кожного спеціаліста, його інтелектуального та загальнокультурного рівня відповідно до сучасних вимог.
- Розробка прикладних досліджень у галузі шкільного менеджменту та їх упровадження в практику роботи закладів загальної середньої освіти.
- Науково-методичний супровід та координація інноваційної діяльності в закладах загальної шкільної освіти.
Розвиток інформаційних баз даних інноваційного досвіду управлінської діяльності у системі закладів загальної шкільної, позашкільної та дошкільної освіти.
Склад кафедри
Склад кафедри