Здавна так склалося, що на території України проживають люди різних національностей. І це ніяк не перешкода на шляху до порозуміння, бо кожен з нас є громадянином нашої країни, що дійсно об'єднує. Адже якої б національності ми б не були, ми все одно є українським непереможним народом! Саме тому командам 5-их класів було запропоновано познайомитись з 5 фольклорними творами народів, що проживають на території України.
І саме сьогодні, в Міжнародний день дарування книги, 5 команд Інгулецького району взяли участь в літературній онлайн-грі «Що? Де? Коли?»: команда Криворізької гімназії №82 (вчитель Дубровіна Оксана Сергіївна), команда Криворізької гімназіїГ №100 (вчитель Пихторєва Юлія Володимирівна ), команда Криворізької гімназії №101 (вчитель Діхтяренко Ольга Сергіївна), команда Криворізької гімназіїГ №102 (вчитель Ященко Марія Сергіївна Мария Ященко) та команда Криворізького ліцею №115 (вчитель Кучеренко Лариса Василівна). Хоча на початку були перешкоди: нестабільний інтернет та «повітряна тривога», та все одно усі учасники були налаштовані на гарну переможну гру і довели, що український народ не здолати! 1 місце посіли команди Криворізького ліцею №115 та Криворізької гімназії №102. ІІ місце розділили команди Криворізької гімназії №100 та №101. ІІІ місце посіла команда Криворізької гімназії №82.
Як приємно було бачити (хоча і через екран монітора) усмішки дітей та вчителів!
Дуже вдячні колегам, які не злякались складнощів в цей тривожний час, за підготовку п'ятикласників-нушенят до невеликого іспиту, за роботу в команді.
Автор та організатор заходу Дєрусова Ілона Юріївна (вчитель зарубіжної літератури Криворізької гімназії №114) щиро дякує своїм улюбленим помічникам-інструкторам, учням 8-Б класу: Грибановій Варварі, Шевченко Анні, Крючковській Марії, Кучерявому Станіславу, Косовій Ользі, Трофіменко Дмитру) та фото-відеооператорам Кривошапці Анастасії та Дяченко Дар'ї. Чесність, справедливість, зібраність і швидкість - це про вас! Я вас обожнюю!
Дитяча гра стала експериментальним майданчиком проєкту «Література народів України» і продемонструвала зацікавленість учнів у вивченні казок різних народів України, а тому і необхідність відповідної програми стала очевидною.
Разом МИ – СИЛА! Слава українському народу! Слава Україні!